ПОРОШЕНКО ВИРУШИВ В БРЮССЕЛЬ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ МІНСЬКИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ

12.02.2015 15:54

Президент України візьме участь в засіданні Ради ЄС.

Президент України Петро Порошенко відразу після Мінських переговорів вирушив до Брюсселя для участі в засіданні Ради ЄС. Про це повідомила прес-служба глави держави у Twitter.

«Президент України відбув з Мінська до Брюсселя для участі в засіданні Ради ЄС»  – інформує офіційний твіттер Адміністрації Президента України.

Народний депутат Ірина Геращенко, виступаючи на брифінгу щодо мінських домовленостей, також зазначила, що українська делегація на чолі з президентом України з Мінська вирушила в Брюссель.

"Там будуть обговорюватися і результати мінських переговорів, і загальна позиція України та ЄС щодо того, якими мають бути дії для того, щоб всі ці домовленості, які досягнуті були виконані", - повідомила вона.

Нагадаємо, сьогодні, 12 лютого, були оприлюднені результати багатогодинних переговорів у "нормандському форматі" в Мінську.

Переговори голів держав тривали з 19:30 11 лютого.

Спочатку лідери держав спілкувалися наодинці. Пізніше до них приєдналися голови МЗС та учасники делегацій.

Згодом лідери країн знову продовжили спілкуватися наодинці.

Коментуючи досягнуті домовленості, уповноважена президента з врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко заявила, що ключовою для України є домовленість про режим припинення вогню з 15 лютого та відмова від будь-якої федералізації України. Говорячи про лінію розмежування, Геращенко заявила: "Українська сторона стоїть на Мінському протоколі".

comments powered by HyperComments

Последние