НЕ БУДЕ В НАС НІЯКИХ ДОБРОВОЛЬЧИХ БАТАЛЬЙОНІВ, НАРОДНИХ МІЛІЦІЙ І МІСЦЕВОЇ САМООБОРОНИ - П.ПОРОШЕНКО

11.02.2015 15:00

Президент України Петро Порошенко відзначив, що в Україні не буде місцевих батальйонів, дівізій, народних міліцій. Про це він заявив під час розширеного засідання уряду, передає кореспондент УНН.
“Це стосується національної безпеки, це стосується зовнішньої політики, боротьби з корупцією, дотримання прав і свобод громадян. Безумовно, це стосується територіальної цілісності України”, — зауважив він.
Нагадаємо, 3 лютого активісти “Всеукраїнського батальйонного братства” провели біля Генеральної прокуратури України акцію “Народ вимагає дій”. Після цього активісти пройшли ходою до Верховної Ради України, а потім вирушили до Адміністрації Президента України, де вимагали провести публічну прес-конференцію Президента Петра Порошенка, на якій би громадськість отримала відповіді на всі нагальні питання.
Серед першочергових вимог “Всеукраїнського батальйонного братства”: ввести в Україні воєнний стан, прийняти Закон про імпічмент Президента України, прийняти Закон щодо зняття недоторканості з народних депутатів України, Президента України, суддів, відправити у відставку Міністра оборони України, начальника Генерального штабу Збройних Сил України, секретаря РНБОУ, міністра внутрішніх справ України, голови СБУ, Генерального прокурора України, залучити представників воюючих батальйонів до складу РНБОУ та місії ОБСЄ, негайно провести аудит Міністерства оборони із залученням представників воюючих батальйонів та волонтерів.

comments powered by HyperComments

Последние