САВЧЕНКО ПОВНІСТЮ ІЗОЛЬОВАНА, З НЕЮ МОЖУТЬ ЗРОБИТИ ЩО ЗАВГОДНО - ПРАВОЗАХИСНИК

09.02.2015 14:42

Український депутат і льотчиця Надія Савченко у "Матроській тиші" опинилася у повній ізоляції від інших ув‘язнених, а на прогулянки її відправляють лише у супроводі собаки.
Про це в інтерв'ю "Українській правді" повідомила російська правозахисниця Зоя Свєтова.
"Для неї виділили цілий поверх - чотири свіжовідремонтовані камери. У неї камера, по-моєму, на трьох або четверо осіб, але вона там одна. У камері є душ, чим Надія дуже задоволена. У камері ведеться відеозапис, а в сусідній камері спеціальний співробітник цілодобово веде за Надією спостереження по моніторах", - розповіла вона.
Правозахисник додала, що ще одна камера - спеціальний процедурний кабінет для Савченко, де їй ставлять крапельниці і де її зважують. І четверта камера в цьому відсіку порожня, зазначила Свєтова.
На прогулянки Савченко також відпускають ізольовано - тільки зі сторожовим собакою. "Надія Савченко знаходиться у повній ізоляції від всіх ув‘язнених лікарні "Матроської тиші". І навіть гуляти вона ходить у дворик для прогулянок, як і всі, але гуляє вона там одна разом зі сторожовим собакою... Собака її нібито охороняє. Не зрозуміло, від кого. Це абсолютно божевільні запобіжні засоби", - розповіла правозахисник.
При цьому вона зазначила, що у "Матроській тиші" можуть використовувати дану ситуацію для будь-яких дій щодо Савченко: "Адже не відомо, що з нею там відбуватиметься, якщо її життю щось загрожуватиме... Як вони її годуватимуть? Якби це було у звичайній тюремній лікарні, де є інші камери, то інші люди почують крики, здійметься шум тощо. А тут з нею можна зробити все, що завгодно. Це дуже страшна ситуація".

comments powered by HyperComments

Последние