CЬОГОДНІ В УКРАЇНУ ПРИБУДЕ МІСІЯ ЄС ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ЛІБЕРАЛІЗАЦІЇ ВІЗОВОГО РЕЖИМУ

09.02.2015 06:45

9 лютого до України прибуде місія Європейського Союзу для перевірки виконання Україною вимог програми щодо другої стадії лібералізації візового режиму з ЄС. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає УНН.
Він повідомив, що в рамках міжурядових переговорів була підписана низка угод, які спрощують прикордонний рух між Україною та Словаччиною.
Водночас Глава Уряду зазначив, що прикордонний рух між країнами "взагалі буде спрощений після того, коли отримає Україна безвізовий режим із країнами-членами Європейського Союзу".
У рамках переговорів урядових делегацій України та Словацької Республіки заступник Міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер та Міністр економіки Словаччини Павол Павліс підписали Протокол про внесення змін та доповнень до Угоди між Урядом України та Урядом Словацької Республіки про пункти пропуску через спільний державний кордон. Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко та Віце-прем'єр-міністр, Міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак підписали документ про внесення змін та доповнень в Угоду між Урядом України та Урядом Словацької Республіки про залізничне сполучення через державний кордон від 15 червня 1995 року.

comments powered by HyperComments

Последние