В КИЄВІ ПЕРЕКРИЛИ БРОВАРСЬКИЙ ПРОСПЕКТ І ПАЛИЛИ ШИНИ: ПРОТЕСТУЮТЬ ПРОТИ ЗАБУДОВИ

04.02.2015 16:31

В Києві громадяни та громадські активісти перекрили Броварський проспект в районі ст. м. "Лівобережна", палили шини. Причина – незаконна забудова на Микільській Слобідці.

Забудовник, за словами активістів, не реагує на їх обурення, на жодні звернення і навіть приписи органів влади.

"Активісти громадських організацій та мешканці Микільської Слобідки перекрили Броварський проспект в районі ст. м. "Лівобережна", внаслідок чого утворилася велика пробка в обидві боки. Палили шини, а коли прибули на місце правоохоронці, то було разблоковано одну смугу", - повідомив журналісту 5.ua активіст однієї з громадських організацій Валерій.

За його словами, у протестувальників сталася бійка з представниками забудовника.

"В ході бійки один із представників забудовника сильно вдарив жінку, мешканку масиву. Наразі прибула швидка, пенсіонерові надають допомогу", - каже активіст.

За його словами, до такої радикальної міри дійшли після того, як забудовник відмовився виконувати всі приписи, які визначали його будівництво в районі житлового масиву як незаконне.

"Далі терпіти вже не сила! Ніхто не може допомогти. Приїхав районний прокурор і той просто розвів руками – "що я, мовляв, можу зробити?", - заявив активіст.

comments powered by HyperComments

Последние