СБУ ЗАТРИМАЛА БОЙОВИКА, ЯКИЙ ВБИВАВ МИРНИХ ГРОМАДЯН.

16.01.2015 12:00

У місті Курахово на Донеччині Служба безпеки України затримала бойовика диверсійної групи т.зв "ДНР". Серед численних злочинів терориста на прізвисько "Цербер" - вбивство двох мирних громадян. Про це  повідомили у прес-службі СБУ.

Встановлено, що за вказівкою ватажків терористична група, до складу якої входив "Цербер", у грудні діяла в районі населених пунктів Мар’їнка-Курахово. Бойовики здійснювали у цій місцевості розвідку розташування на блок-постах підрозділів ЗС України.

"Розвідники" активно мародерствували, тероризували та залякували місцевих жителів, погрожуючи фізичною розправою. Від слів вони перейшли до справи, вбили двох мирних громадян - чоловіка та жінку і заволоділи їхнім автотранспортом. Втікаючи з місця злочину, терористи поранили співробітника ДПС України.

У результаті контррозвідувальних заходів співробітники СБУ оперативно встановили одне з місць переховування терористів. У ході спецоперації було затримано "Цербера" та ще одного бойовика-диверсанта на прізвисько "Коба". Обидва раніше разом проходили спеціальну підготовку на базі одного з незаконних збройних формувань терористичної організації "Оплот".

Під час затримання у терористів вилучено пістолет, дві гранати та карта Донецької області з позначками результатів їх розвідувальної діяльності. Вилучення у бойовиків цієї карти, дозволило запобігти жертвам серед мирного населення та український військовослужбовців.

Слідчими СБУ розпочато кримінальне впровадження, обидва бойовики утримуються під вартою. Оперативно-слідчі дії тривають.

comments powered by HyperComments

Последние