В.ГРОЙСМАН ВІДКРИВ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ.

16.01.2015 11:15

 Спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман відкрив пленарне засідання парламенту.

У залі зареєструвались 272 народних депутати.

Зазначимо, що голова Національного банку України Валерія Гонтарева перебуває у сесійній залі. ВР на сьогоднішньому пленарному засіданні має намір заслухати Валерію Гонтареву у рамках "години уряду", яка запланована з 10:00 до 11:00.

Зокрема, також, до парламенту прийшов Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, міністр фінансів Наталія Яресько, міністр оборони Степан Полторак, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков міністр юстиції Павло Петренко віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко міністр соціальної політики Павло Розенко.

Як повідомляв УНН, під час засідання ВР у четвер, 15 січня, Верховна Рада затвердила указ Президента про часткову мобілізацію у 2015 році.

Також Верховна Рада відправила на доопрацювання уряду проект закону про перелік об'єктів державної власності, що не підлягають приватизації. Крім того, народні депутати обмежили розмір допомоги при народженні дитини. Також Верховна Рада скасувала сертифікацію для низки товарів та послуг. Також до парламенту внесли законопроект про уточнення до Бюджетного кодексу.

 

comments powered by HyperComments

Последние