ГЛАВА МЗС ЛИТВИ ЗАКЛИКАВ НАТО ЯКНАЙШВИДШЕ ВПРОВАДИТИ РІШЕННЯ УЕЛЬСЬКОГО САМІТУ.

16.01.2015 10:17

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс закликав НАТО якнайшвидше почати впровадження рішень саміту в Уельсі. Про це від повідомив під час зустрічі із заступником Генсека Альянсу Олександром Вершбоу, передаєУНН з посиланням на Delfi.

"Важливо, щоб швидко і плавно впроваджувалися рішення, прийняті в Уельсі. Це має велике значення для трансатлантичної безпеки і Балтійського регіону. Треба постійно забезпечувати готовність Альянсу реагувати на виклики безпеки, з якими Альянс може зіткнутися", - сказав Л.Лінкявічюс.

Як повідомляється, під час зустрічі сторони також обговорили реалізацію рішень про заходи колективної оборони, прийнятим на саміті НАТО в Уельсі і реалізацію плану готовності дій, а також адаптацію Альянсу до нового середовища безпеки.

Нагадаємо, 4-5 вересня в Уельсі відбувся саміт НАТО, на якому країни-члени Альянсу висловили підтримку Україні та запровадили пакетну допомогу їй. Крім того, у відповідь на збільшення російської військової активності. На саміті також було прийнято рішення щодо додаткових заходів безпеки у Східній Європі.

comments powered by HyperComments

Последние