ФІНУСТАНОВИ ЗОБОВ'ЯЗАЛИ ПУБЛІКУВАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВЛАСНИКІВ ТА ФІНЗВІТНІСТЬ.

15.01.2015 17:45

Верховна Рада ухвалила за основу та в цілому проект закону про внесення змін до Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" щодо розкриття інформації.

За відповідне рішення проголосували 254 народних депутати.

Відповідним законопроектом пропонується фінансовим установам, діяльність яких регулюється Нацкомфінпослуг, розкривати в загальнодоступній інформаційній базі та на власних веб-сайтах наступну інформацію: повне найменування, ідентифікаційний код та місцезнаходження установи; перелік послуг, що надаються фінустановою; відомості про власників істотної участі; відомості про склад наглядової ради та виконавчого органу фінустанови; відомості про відокремлені підрозділи фінустанови; відомості про ліцензії та дозволи, що видані фінустанові; річну фінансову та консолідовану фінансову звітність та інше.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко повернув до Верховної Ради для повторного розгляду закон щодо мораторію на стягнення майна за кредитами в іноземній валюті.

Цей закон забороняв банкам вилучати нерухоме житлове майно громадян, котрі прострочили виплату кредиту за нього, який було взято в інвалюті. Також закон забороняв примусове виселення мешканців такого житла.

comments powered by HyperComments

Последние