ЄВРОПАРЛАМЕНТУ ПРОПОНУЮТЬ ПОСИЛИТИ САНКЦІЇ ПРОТИ РОСІЇ.

15.01.2015 15:35

Депутати Європарламенту (ЄП) звернулися до Європейської Ради із закликом "вжити подальших обмежувальні заходи" відносно Росії у разі відсутності прогресу у врегулюванні української кризи.

Як вказується в прийнятій у четвер на сесії ЄП резолюції щодо ситуації на Україні, європарламентарі рекомендують поширити санкції “на енергетичний сектор”, а також “обмежити можливість російських організацій проводити міжнародні фінансові транзакції”.

Зокрема, йдеться про обмеження співпраці в ядерній енергетиці.

“Політика санкцій повинна стати частиною ширшого підходу до Росії”, — зазначено в зверненні.

Європарламентарі також зазначають, що підтримка України в інтересах ЄС.

“Агресивна політика Росії є загрозою єдності та незалежності України і створює потенційну загрозу для самого Європейського союзу”, — зазначено у зверненні.

Як повідомляв УНН, 14 січня Верховна Рада ухвалила проект постанови про звернення до Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи, національних парламентів країн-членів ЄС, США, Кагади, Японії та Австралії щодо розстрілу людей під Волновахою в Україні.

Згідно із постановою, ВР закликає Європарламент, ПАРЄ, національні парламенти країн-членів ЄС, США, Канади, Японії та Австралії продовжувати політику санкцій проти РФ; включити так звані “ЛНР” та “ДНР” до списку терористичних організацій; вивчити можливість надання Україні військової допомоги з метою посилення її обороноздатності; продовжувати політику невизнання незаконної анексії Криму; розробити протягом двох наступних місяців програму допомоги Україні у контексті реагування на погіршення гуманітарної ситуації на Донбасі; сприяти політичному врегулюванню ситуації на Донбасі на основі повного дотримання територіальної цілісності України; продовжити спільну протидію російській пропаганді.

Нагадаємо, 13 січня близько 14.30 в населеному пункті Бугас поблизу Волновахи бойовики з “Граду” обстріляли пункт пропуску, наслідок чого загинуло 10 осіб. Пізніше кількість загиблих збільшилася до 12 людей: у лікарні від поранень, отриманих в результаті обстрілу, померли двоє осіб.

comments powered by HyperComments

Последние