ПРИЗОВНИКІВ НЕ ВІДПРАВЛЯТИМУТЬ НА ФРОНТ – С.ПАШИНСЬКИЙ.

15.01.2015 15:15

 Громадян України, які підпадають під мобілізацію і не мають військової підготовки, не відправлятимуть у зону АТО. Про це під час брифінгу заявив голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки й оборони Сергій Пашинський.

“Ще раз хочу звернутись до всіх матерів — призовників не відправлятимуть у зону АТО. На фронт підуть лише люди з бойовим досвідом та контрактники”, — наголосив він.

За його словами, з призовників створять стратегічний резерв Збройних Сил України.

Як повідомляв УНН, П.Порошенко увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони "Про деякі оборонно-мобілізаційні питання" від 20 грудня 2014 року. Відповідний документ був ухвалений для підтримання бойової та мобілізаційної готовності Збройних Сил та інших військових формувань України на рівні, що гарантує адекватне реагування на загрози національній безпеці держави.

Протягом трьох хвиль мобілізації, які відбудуться у 2015 році, планується мобілізувати 200 тисяч українців. Перший етап почнеться 20 січня і триватиме 90 днів - до квітня. Другий – орієнтовно з квітня і триватиме 60 днів, а третій етап почнеться з червня і також продовжиться упродовж 60 днів.

comments powered by HyperComments

Последние


17:04Светодиодный профиль