У ШТАБІ АТО ЗАЯВИЛИ, ЩО ПРОТИ МІСІЇ ОБСЄ В АЕРОПОРТУ ДОНЕЦЬКА ГОТУЄТЬСЯ ПРОВОКАЦІЯ.

15.01.2015 14:37

Проти представників місії ОБСЄ в донецькому аеропорту готується провокація. Про це повідомив речник АТО, полковник Андрій Лисенко.

“Зараз біля нового терміналу триває бій. Одразу йде попередження про те, що терористи, які можуть знаходитися з боку нового терміналу, можуть обстріляти представників місії, і спровокувати відповідний скандал. Тобто готується провокація проти представників місії ОБСЄ і нашої спільної групи”, — повідомив А.Лисенко.

Як повідомляв УНН, представники спільного центру координації нагляду за лінією розмежування, прибули до аеропорту Донецька і наближаються до старого терміналу.

Нагадаємо, у російських ЗМІ з’явилася інформація про те, що керівник самопроголошеної “Донецької народної республіки” Олександр Захарченко заявив, що він разом із місією ОБСЄ прямує у донецький аеропорт, який залишають українські силовики.

Зазначимо, ватажок "ДНР" Олександр Захарченко запросив Президента України Петра Порошенка в аеропорт Донецька для проведення переговорів і обіцяв забезпечити йому безпеку.

comments powered by HyperComments