У МІСІЇ ОБСЄ ЗАЯВИЛИ ПРО ОБСТРІЛИ ПІД ЧАС ЇХНЬОГО НАБЛИЖЕННЯ ДО ДОНЕЦЬКОГО АЕРОПОРТУ.

15.01.2015 14:15

Спостерігачі ОБСЄ рухаються до донецького аеропорту під час обстрілів. Про це повідомила речниця місії ОБСЄ в Україні Ірина Гудима.

"Нам не вдалося поки що доїхати до самого місця. Тільки що я чула обстріли", - повідомила І.Гудима.

Як додала речниця місії, разом зі спостерігачами були і представники ЗМІ. Утім, чи це російські, чи українські журналісти, І.Гудима не могла сказати.

"Журналісти були, але зараз я вже не бачу журналістів. Українські, чи не українські - не можу сказати. Але журналістів бачила", - повідомила речниця.

Як повідомляв УНН, місія ОБСЄ вирушила до донецького аеропорту задля моніторингу діяльності центру з контролю і координації припинення вогню.

Нагадаємо, у прес-центрі АТО зазначили, що у даний момент терористами ведеться обстріл нового терміналу донецького аеропорту.

Також нагадаємо, що речник АТО А.Лисенко заявив, що проти представників місії ОБСЄ в донецькому аеропорту готується провокація.

“Зараз біля нового терміналу триває бій. Одразу йде попередження про те, що терористи, які можуть знаходитися з боку нового терміналу, можуть обстріляти представників місії, і спровокувати відповідний скандал. Тобто готується провокація проти представників місії ОБСЄ і нашої спільної групи”, — повідомив А.Лисенко.

Як повідомлялось, представники спільного центру координації нагляду за лінією розмежування, прибули до аеропорту Донецька і наближалися до старого терміналу.

comments powered by HyperComments

Последние