НОВІ ПРИЗОВНИКИ ПРОЙДУТЬ ПІДГОТОВКУ У КІЛЬКА ЕТАПІВ - В.СЕЛЕЗНЬОВ.

15.01.2015 12:50

В ході четвертої хвилі мобілізації призвані громадяни пройдуть підготовку у кілька етапів. Про це під час прес-конференції повідомив в.о. речника Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов.

"Перший етап - це загальна військова підготовка офіцерів, сержантів і солдат. Сюди входить медична, тактична, вогнева та інженерна підготовки. Далі буде проведена фахова підготовка за спеціальністю тривалістю 26 діб. Після цього особовий склад буде направлений в підрозділи для проведення бойового злагодження термінами до 15 діб", - розповів В.Селезньов.

За його словами, офіцерський склад буде направлений для відповідної підготовки у військові навчальні заклади, кваліфіковані солдати і сержанти направляться до навчальних центрів. Інші військовослужбовці будуть проходити підготовку у навчальних центрах та на війському полігоні.

"Обсяги проведення мобілізації передбачають призвати таку кількість особового складу, щоб була можливість періодично здійснювати ротацію військовослужбовців", - додав в.о. речника Генштабу ЗСУ.

Нагадаємо, учора, 14 січня, Президент України Петро Порошенко на зустрічі з головами облдержадміністрацій підписав указ про проведення трьох черг мобілізації у 2015 році.

"Ті події, які відбулися вчора (обстріл блокпосту поблизу Волноваху - ред.), лише підтверджують необхідність прийняття цього рішення. Я підписую указ про проведення у 2015 році трьох черг часткової мобілізації",- зазначив Глава держави.

comments powered by HyperComments

Последние