БОЙОВИКИ ВИКОНУЮТЬ НАКАЗ ЩОДО ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОВОКАЦІЙ З МЕТОЮ ЗІРВАТИ МИРНІ ПЕРЕГОВОРИ - МЗС.

14.01.2015 19:00

Терористи на Донбасі одержали наказ пожвавити бойові дії і збільшити кількість провокацій з ціллю зірвати процес врегулювання військового конфлікту у східних регіонах. Про це під час брифінгу повідомив речник Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс.

Він зазначив, що українські військові підкреслили, що активізація бойових дій та обстрілів з боку терористів спостерігається на Донбасі упродовж останніх днів.

"Знаково, що це відбулося саме у період підготовки і проведення берлінської зустрічі міністрів закордонних справ у нормандському форматі", - підкреслив він.

"Очевидно, що отриманий бойовиками і російськими військовими наказ збільшити кількість провокацій мав на меті звинуватити українську сторону у порушені режиму припинення вогню і таким чином зірвати процес мирного врегулювання. Мир на Донбасі, судячи з усього, не входить у їх плани", - додав речник МЗС.

5 вересня 2014 року в Мінську контактна група підписала протокол про врегулювання на сході України, перший пункт якого передбачав негайне припинення вогню. Пізніше був підписаний меморандум про реалізацію цього пункту протоколу від 5 вересня, який передбачає заборону на застосування всіх різновидів зброї і наступальних дій. Також 9 грудня на Донбасі оголосили “режим тиші”.

comments powered by HyperComments

Последние