ПРЕЗИДЕНТ ЗАЯВИВ, ЩО ЦЬОГО РОКУ ГОЛОВНИМ ЗАВДАННЯМ Є ЗАХИСТ ДЕРЖАВИ І РЕІНТЕГРАЦІЯ ДОНБАСУ.

14.01.2015 18:20

Головним завданням у 2015 році є захистити державу й унеможливити наступ агресора вглиб України. Про це сьогодні сказав Президент України Петро Порошенко на зустрічі з головами облдержадміністрацій.

“Головне, що ми маємо зробити цього року — це захистити країну, зміцнити обороноздатність нашої держави, унеможливити наступ агресора вглиб української території. Реінтегрувати Донбас, частину окупованих територій Донецької і Луганської областей в Україну, гарантувати мир і повернення суверенітету над цією територією українською державою”, — сказав він.

Як повідомлялося, у Європарламенті пропонують включити так звані “ДНР” і “ЛНР” до переліку терористичних організацій.

Європейські консерватори і реформісти закликають країни-члени і Європейську службу зовнішньої діяльності посилити санкції проти РФ, запровадити військове ембарго з метою запобігання співпраці з російською стороною в оборонному секторі, включаючи космічні технології.

Водночас голова Верховної Ради Володимир Гройсман доручив комітету з євроінтеграції сформувати звернення до Європейського парламенту щодо визнання "ЛНР" та "ДНР" терористичними організаціями.

Верховна Рада ухвалила проект постанови про звернення до Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи, національних парламентів країн-членів ЄС, США, Кагади, Японії та Австралії щодо розстрілу людей під Волновахою в Україні.

comments powered by HyperComments

Последние