П.ПОРОШЕНКО ПРОДОВЖИВ ДО 2026 РОКУ ТЕРМІН ДЛЯ ВИДАННЯ ВЕЛИКОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЕНЦИКЛОПЕДІЇ.

12.01.2015 19:10

Президент України Петро Порошенко продовжив до 2026 року термін для підготовки і видання Великої української енциклопедії. Про це йдеться в указі Глави держави №7/2015 від 12 січня.

"Підтримати пропозицію Національної академії наук України щодо підготовки та видання протягом 2013 - 2026 років багатотомної Великої української енциклопедії в електронному та паперовому вигляді", - йдеться в документі.

Так, П.Порошенко продовжив з 2020 до 2026 року роботу над виданням Великої української енциклопедії в електронному та паперовому вигляді.

Окрім того Президент доручив Кабміну передбачати під час доопрацювання проекту закону про Державний бюджет України на 2015 рік і при підготовці проектів законів про Держбюджет на наступні роки видатки на фінансування діяльності відповідно до обгрунтованих потреб Державної наукової установи "Енциклопедичне видавництво", у тому числі для підготовки та видання багатотомної Великої української енциклопедії в електронному та паперовому вигляді, створення і належного функціонування енциклопедичного веб-порталу.

comments powered by HyperComments

Последние