У ВР ЗАРЕЄСТРУВАЛИ ЗВЕРНЕННЯ ДО А.МЕРКЕЛЬ, Ф.ОЛЛАНДА ТА В.ПУТІНА ЩОДО ЗВІЛЬНЕННЯ Н.САВЧЕНКО.

12.01.2015 19:00

 У Верховній Раді зареєстрували проект звернення до канцлера Німеччини Ангели Меркель, президента Франції Олланда та президента Росії Володимира Путіна щодо звільнення протиправно утримуваної під вартою в Російській Федерації народного депутата України восьмого скликання, члена Постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській Асамблеї Ради Європи Надії Вікторівни Савченко.

Авторами документа є народні депутати фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенка та Григорій Немиря. Наразі текст законопроекту на сайті парламенту відсутній.

Довідка: Надія Савченко - старший лейтенант, штурман-оператор вертольота Мі-24 3-го окремого полку армійської авіації Повітряних сил Збройних сил України. Під час антитерористичної операції на Донбасі брала участь в якості добровольця батальйону "Айдар". При цьому залишалася діючим офіцером ВСУ.

Брала участь у боях біля селища Металіст під Луганськом, де потрапила в полон терористів. У подальшому стало відомо, що Н.Савченко знаходиться під вартою в Росії в слідчому ізоляторі Воронежа. Згодом її етапували у СІЗО "Печатники" у Москві. Наразі їй інкримінують причетність до загибелі на сході України двох журналістів Всеросійської держтелерадіокомпанії.

comments powered by HyperComments

Последние