НАРДЕПИ ОБГОВОРИЛИ З ДЖ.СОРОСОМ БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ ТА ІНВЕСТИЦІЇ В УКРАЇНУ.

12.01.2015 15:15

 Народний депутат від фракції "Самопоміч" Ганна Гопко повідомила, що під час зустрічі нардепів з інвестором Джорджом Соросом було обговорено питання ефективності боротьби з корупцією та залучення інвестицій в Україну, зокрема, створення фонду страхування прямих іноземних інвестицій. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

“Відбулася зустріч із паном Соросом. Коротко інформую, що обговорили: обрання голови антикорупційного бюро та ефективність боротьби з корупцією в Україні; Співпраця АП, Кабміну та Парламенту. Робота НацРадиРефом та залучення громадськості; Важливість проведення судової реформа та зареєстровані законопроекти; Відновлення економіки (інноваційного типу) та створення фонду страхування прямих іноземних інвестицій в Україну, щоб вирішило питання надходжень інвестицій навіть у військовий час та створення нових робочих місць; Співпраця з міжнародними інституціями” — повідомила нардеп.

Як повідомляв УНН, в одному з п’ятизіркових готелів столиці зупинився мільярдер Джордж Сорос, який прибув до Києва із засекреченим візитом.

Нагадаємо, візит іноземного гостя анонсувала голова комітету у закордонних справах Верховної Ради Ганна Гопко.

comments powered by HyperComments

Последние