У ТАДЖИКІСТАНІ СТРІМКО РОСТЕ ЧИСЛО ІСЛАМСЬКИХ ТЕРОРИСТІВ.

11.01.2015 15:45

 Правоохоронні органи Согдійської області у північному Таджикистані (найбільш густонаселений в республіці промисловий регіон) відзначають зростання числа екстремістських і терористичних угруповань. Таку заяву голови регіонального управління МВС Шаріфа Назарзоди наводить ТАСС.

"У минулому році ми затримали близько 100 передбачуваних учасників екстремістського та терористичного підпілля, що в три рази більше в порівнянні з 2013 роком", - зазначив Ш.Назарзода.

Він відзначив як зростання кількості екстремістів, так і збільшення числа підпільних організацій.

"Поряд з пожвавленням вже існуючих в області осередків "Ісламського руху Узбекистану", "Хізб-ут-Тахрір", нами оперативно виявлені учасники раніше невідомих в області терористичних угруповань "Ансаруллах" і "Джундуллах", - зазначив чиновник.

Раніше про розширення терористичного підпілля в цілому в республіці говорив міністр внутрішніх справ Таджикистану Рамазан Рахимзода. За його інформацією, загальна чисельність затриманих за підозрою в екстремізмі і тероризмі за 2014 склала близько 150 чоловік.

Велика частина затриманих пройшла підготовку в спецтаборах Афганістану, Пакистану та Сирії. За даними таджицьких силовиків, тільки в Сирії проти уряду Башара Асада б'ються понад 200 громадян Таджикистану. За оперативними даними, 50 з них убиті.

comments powered by HyperComments

Последние