ПРЕМ'ЄР СЕРБІЇ ЗВИНУВАЧУЄ ЄС У ПІДТРИМЦІ АНТИУРЯДОВИХ ЗМІ.

11.01.2015 15:15

Прем'єр-міністр Сербії Александар Вучич звинуватив чиновників Євросоюзу в організації кампанії проти уряду після того, як регіональні ЗМІ опублікували критичну статтю про реконструкцію однієї з важливих вугільних шахт в країні, передає УНН з посиланням на Reuters.

Так, у ЗМІ на початку тижня з'явилася стаття, що державна енергетична монополія Elektroprivreda Srbije (EPS) найняла місцевий консорціум без необхідного досвіду для роботи з реконструкції вугільної шахти Тамнава.

На прес-конференції в суботу прем'єр-міністр Александар Вучич звинуватив ЄС і главу місії ЄС в Сербії Майкла Давенпорта у фінансуванні організацій засобів масової інформації для критики уряду.

У заяві прес-секретар Європейської комісії Майя Косьянчич заявила, що була здивована претензіями А.Вучича. "Критика в медіа має важливе значення для забезпечення належної підзвітності виборних органів влади", - сказала вона.

М.Косьянчич також зазначила, що ЄС очікує, що сербська влада забезпечить умови, які будуть підтримувати свободу слова та ЗМІ.

Пізніше А.Вучич також звинуватив М.Косьянчич у тому, що його змушують замовкнути.

comments powered by HyperComments

Последние