КРИМ МАЄ НАМІР САМ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ СЕБЕ ПРОДОВОЛЬСТВОМ В МАЙБУТНЬОМУ – С.АКСЬОНОВ.

09.01.2015 18:00

 Крим у рамках політики імпортозаміщення має намір налагодити виробництво на своїй території всього необхідного продовольства, щоб максимально знизити залежність від поставок, повідомив глава республіки Сергій Аксьонов журналістам у п'ятницю, 9 січня. Про це УНН повідомляє з посиланням на РІА "Новости".

Сьогодні значна частина продовольства продовжує надходити в Крим з Україною через кордон на півночі республіки, а також з регіонів Росії через Керченську протоку.

"Наше завдання - забезпечити виробництво продуктів харчування на своїй території, і ми цим займаємося. У найближчий період у нас заплановано створення більше десяти держпідприємств", - сказав С.Аксьонов.

Дані підприємства, за словами глави республіки, будуть спеціалізуватися на рослинництві, в тому числі на вирощуванні зернових, на що влада в цьому році мають намір залучити кредитні ресурси, а також на закладці садів, розведенні крупно-рогатої худоби, свиней, птиці, виробництві молока і яєць.

"Держава має намір самостійно інвестувати в процес створення подібних комплексів", - заявив С.Аксьонов. При цьому він підкреслив, що на сьогодні влада вивчає пропозиції великих підприємств Краснодарського краю, готових забезпечити весь асортимент продовольчих товарів.

comments powered by HyperComments

Последние