ТІЛЬКИ ВІДВЕРТА АБСУРДНІСТЬ ВИСЛОВЛЮВАНЬ ПРЕМ'ЄРА ВРЯТУВАЛА УКРАЇНУ ВІД ВЕЛИКОГО СКАНДАЛУ - В.МЕДВЕДЧУК.

09.01.2015 16:10

На думку прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка Україна і нацистська Німеччина під час Великої Вітчизняної війни опинилися жертвами агресії з боку Радянського Союзу. Про це у своєму блозі на сайті громадського руху "Український вибір" написав лідер руху Віктор Медведчук, коментуючи заяву Яценюка в ефірі німецького телебачення про те, що, "ми всі дуже добре пам'ятаємо радянське вторгнення в Україну і Німеччину, цього треба уникнути".

"Тільки відверта абсурдність висловлювань прем'єра врятувала Україну від великого міжнародного скандалу - адже високопоставлений політик однією фразою переписав весь хід історії Другої світової війни, яка для радянських людей була Великою Вітчизняною, перекресливши загибель мільйонів людей, які боролися з нацизмом і правове закріплення підсумків війни в вироки Нюрнберзького трибуналу", - підкреслив В.Медведчук.

Лідер "Українського вибору" в свою чергу засумнівався адекватності представників чинної української влади. "Наскільки вони за своїм професійним і моральним якостям відповідають тим завданням, які їм сьогодні доводиться вирішувати?", - задає риторичне питання В.Медведчук.

comments powered by HyperComments

Последние