УКРАЇНСЬКИЙ ДУЕТ ЙДЕ 4-М ПІСЛЯ КОРОТКОГО ТАНЦЮ НА ТУРНІРІ ФІГУРИСТІВ У ПОЛЬЩІ.

09.01.2015 14:06

 Український дует Валерія Гайструк і Олексій Олійник йдуть четвертими після виконання короткої програми на великому міжнародному турнірі з фігурного катання Mentor Nestle Nesquik Torun Cup 2015 у Польщі, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу УФФК.

Лідерство після короткого танцю у юніорів утримують американці Лорейн Макнамара і Куїн Карпентер.

У місті Торуні в юніорських змаганнях танцювальних пар назбирався сильний склад учасників, тому той факт, що Гайструк і Олійник приїхали цього разу в статусі торішніх переможців цих змагань серед дорослих, не свідчить про те, що вони є фаворитами. Американці Макнамара і Карпентер на останньому чемпіонаті світу серед юніорів були четвертими, будуть вони серед фаворитів і на майбутньому чемпіонаті світу серед юніорів в Таллінні. За свій короткий танець в Торуні американці отримали 59.70 балу. Зовсім небагато програють їм співвітчизники Рейчел і Майкл Персонс - 58.58. Третє місце за російським дуетом Єва Хачатурян - Андрій Багін - 53.65 балу.

Саме за третю сходинку і постараються поборотися наші Валерія Гайструк і Олексій Олійник. Після короткого танцю у них - 49.20 балу. Інші українські представники у цьому виді програми в перший день змагань показали такі результати: Ангеліна Сінкевич і Єгор Єгоров йдуть дванадцятими - 38.63 балу, Інна Горбачова - Ілля Богомол - сімнадцяті - 34.82, а Ольга Гіглава - Олександр Сіроштан - двадцять другі - 29.16.

У змаганні юніорок відразу шість українок взяли участь у турнірі в Торуні. Кращий результат після короткої програми серед наших показала Марія Гаврилова - 38.19 балу, і це сьоме місце. Відразу за нею на восьмій позиції розмістилася Юлія Жатай - 35.51. У Міріам Абдулкарімової одинадцятий результат - 34.15, у Дарини Гожви чотирнадцяте місце - 32.30. Юлія Башинська та Анастасія Осипенко займають після короткої програми двадцять четверте і двадцять шосте місця відповідно - 26.65 і 25.26 балу.

comments powered by HyperComments

Последние