Н.ЯРЕСЬКО ВИСЛОВЛЮЄ ВПЕВНЕНІСТЬ В ОТРИМАННІ УКРАЇНОЮ МІЖНАРОДНОЇ ФІНДОПОМОГИ.

09.01.2015 13:55

 Міністр фінансів Наталія Яресько висловила впевненість в отриманні Україною фінансової допомоги від міжнародних кредиторів.  Зазначила міністр в інтервʼ  ю виданню Bloomberg Business, передає  "Радіо Свобода".

"Країна працює над тим, щоб відповісти на занепокоєння кредиторів щодо запізнілих реформ за допомогою активної боротьби зі старими проблемами: корупцією, ухилянням від сплати податків, а також затримкою з продажем державних активів", – зазначила Н.Яресько.

"Ми з нетерпінням чекаємо на схвалення з боку кредиторів нашого плану реформ", – додала міністр. Вона визнала, що Україна перебуває "у критичному фінансовому становищі".

"Умовами для подальшого надання допомоги кредитори можуть визначити розширення податкової бази, дерегулювання економіки, поліпшення бізнес-клімату, а також продаж державних активів", – цитує міністра видання.

Нагадаємо, 8 січня в Україну прибула місія МВФ, яка має розглянути перспективи надання Україні третього траншу з 17-мільярдної кредитною програми. Крім того, напередодні уряд Німеччини підтвердив наміри про надання кредитних гарантій у розмірі 500 мільйонів євро.

Єврокомісія 8 січня заявила про готовність виділити Україні 1,8 мільярда євро макрофінансової допомоги. Ця програма ще потребує затвердження на рівні Європарламенту і Ради міністрів ЄС.

comments powered by HyperComments

Последние