САНКЦІЇ ПРОТИ РОСІЇ БУЛИ І Є НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ — А.ЯЦЕНЮК.

08.01.2015 18:00

 Санкції проти Російської Федерації відіграють надзвичайно важливу роль. Про це сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у четвер, виступаючи в Німецькому товаристві зовнішньої політики в рамках офіційного візиту до Берліна, передає УНН з посиланням на прес-службу Кабміну.

“У нас на порядку денному було лише два шляхи. Перший — військова відповідь, але не переконаний, що хтось хотів би мати третю світову війну. Ми прагнули уникнути ескалації цього конфлікту і його військового вирішення. Тож інший шлях, який був і є на порядку денному — запровадити фінансові санкції”, — підкреслив він.

“Ідея санкцій — повернути Росію до переговорів. І Росія повинна заплатити ціну, адже вона вчинила міжнародний злочин”, — сказав Глава Уряду України.

Він зазначив, що часто чує про необхідність знайти шлях, як “зберегти обличчя” президентові Путіну: “Звучить добре, якщо є обличчя. Але якщо на обличчі маска, цинічна маска — це важко зробити”.

Він зазначив, що Мінські домовленості — це на сьогодні єдині домовленості з Росією, “і вони є базою для подальшої деескалації ситуації в Україні”.

Прем’єр-міністр наголосив, що Уряд України і Президент України “зробили все, що записано в Мінських домовленостях”.

comments powered by HyperComments

Последние