В.ЯРЕМА ЗНОВУ ПОВІДОМИВ, ЩО 22 ПРИБІЧНИКА В.ЯНУКОВИЧА ОГОЛОШЕНІ В РОЗШУК.

05.01.2015 18:10

 Генеральна прокуратура України винесла заочне засудження відносно 22 осіб, які причетні до зв'язків з колишнім президентом України Віктором Януковичем. Про це під час брифінгу у м. Краматорськ що на Донеччині повідомив Генеральний прокурор України Віталій Ярема.

"Ті посадові особи - і Янукович, і його прибічники, які чинили злочини проти людяності - вони перебувають в Російській Федерації - затримати їх сьогодні дуже важко. Тому законодавець прийняв рішення про заочне засудження, яке дасть можливість нам визначти винуватість, чи невинуватість тих людей, які сьогодні оголошені в рошук - а це 22 особи із числа прибічників Януковича. І визнати, показати всьому світу, що вони вчинили цей злочин. І повернути українські кошти, які були викрадені з бюджету і сьогодні знаходяться на рахунках високопосадовців уряду Азарова-Януковича", - повідомив В.Ярема.

Також, за його словами, таким чином Україна зможе повернути вивезені кошти, які перебувають на рахунках у зазначених осіб.

"На банківських рахунках в Україні знаходиться 1 мільярд 800 мільйорнів доларів. 6 мільярдів гривень. За кордоном - це і в країнах Прибалтики та Швейцарській конфедерації знаходиться близько 1,5 мільярда доларів, швейцарських франків, євро. Це кошти, які вивезені з України і вони щзаарештовані за нашим поданням. Я сподіваюсь, що після винесення вироку судами по заочному засудженню ми обов'язкорво ці кошти повернемо", - додав Генпрокурор.

Раніше Генеральний прокурор України Віталій Ярема заявив, що законодавство дає можливість проводити заочне засудження Віктора Януковича і його прибічників, якщо до цього часу не вдасться привезти їх в Україну.

comments powered by HyperComments

Последние