В ОДЕСІ ОГОЛОСИЛИ ВИНАГОРОДУ ЗА ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПІДРИВНИКА ВОЛОНТЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ.

05.01.2015 18:00

 Голова Одеської обласної організації ПП “УДАР Віталія Кличка” Андрій Юсов оголосив винагороду у 100 тис. гривень за затримання чи інформацію, що допоможе затриманню осіб, причетних до теракту на Гімназійній та інших терактів проти волонтерських організацій в Одесі, що відбулися останнім часом. Про це  повідомили у прес-службі політсили.

“Оголошується винагорода у розмірі 100 000 гривень за затримання або інформацію, що допоможе затриманню осіб причетних до вибуху в Координаційному Центрі допомоги АТО в Одесі, вул. Гімназійна 3, та низки терактів які відбулись останнім часом у місті”, - зазначив А.Юсов.

“Пропоную Одеському міському голові та голові обласної адміністрації підтримати ініціативу громадськості та збільшити фонд винагороди за затримання терористів. Правоохоронні органи та місцева воала демонструють цілковиту безпорадність у боротьбі з терористами в Одесі, досі не розкритий жоден злочин проти журналістів та проукраїнських активістів в місті, не знайдено проросійських злочинців які постійними терактами тримають вклике українське місто в напрузі, громада має брати ініціативу в свої руки ”, - додав активіст.

Акція проходить за підтримки патріотичних підприємців української Одеси.

Інформацію можна надати за телефоном: +380675211100.

comments powered by HyperComments

Последние