У РНБО НЕ ВИКЛЮЧАЮТЬ ПІДГОТОВКУ ПРОВОКАЦІЙ БОЙОВИКІВ У ЗОНІ АТО.

05.01.2015 16:48

В зоні АТО зафіксовано російських військових-контрактників, які маскуються під місцевих бойовиків, а бойовики переодягаються в українську форму, що може свідчити про підготовку провокацій. Про це заявив під час брифінгу речник Антитерористичної операції, полковник Андрій Лисенко.

З його слів, бойовики продовжують перекидання на територію України живої сили та військової техніки з РФ.

“Зафіксовано пересування російських військовослужбовців контрактної служби, замаскованих під місцевих бойовиків — так званих “ополченців”. Крім цього, за даними розвідки, у районі н.п. Тельманово відмічено переміщення бойовиків, одягнених в українську військову форму нового зразка. Це може свідчити про підготовку провокацій", - йдеться у повідомленні.

Також А.Лисекно додав, що найбільш неспокійною ситуація зберігається на Донецькому, Маріупольському та Луганському напрямках.

Як повідомлялося, починаючи з 00.20, на Донбасі не прозвучало жодного пострілу. До цього часу незаконні збройні формування 10 разів вдавалися до провокацій і відкривали вогонь по позиціях українських військових, використовуючи різні види озброєння.

comments powered by HyperComments