АГРОПРОМИСЛОВІ ПІДПРИЄМСТВА НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ ОТРИМАЮТЬ ГРАФІКИ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ.

05.01.2015 14:35

Мінагрополітики узгодило графіки відключення електроенергії з Міненерговугіллям, і їх найближчим часом отримають агропромислові підприємства. Про це у Facebook повідомив міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко.

"Графіки відключення електроструму узгодженні з Мінпаливенерго. Найближчим часом такі графіки отримають усі підприємства агропромислового комплексу, що допоможе уникнути збитків на виробництві", - зазначив він.

Зі слів О.Павленка, насамперед, це стосується молочної та м'ясної продукції.

"Також за графіком працюватимуть хлібопекарні. А для підприємств, де вимикати світло не можна, скажімо, на птахофермах, буде створено особливі умови", - додав міністр.

Нагадаємо, дефіцит потужності і електроенергії в енергосистемі виник у зв’язку з аварійним відключенням енергоблоків на електростанціях через відсутність палива та пошкодження обладнання енергоблоків.

За аварійними заявками відключено 26 енергоблоків на електростанціях, з них 20 енергоблоків генкомпаній (8 блоків на ПАТ “ДТЕК Дніпроенерго” і 11 блоків на ПАТ “Центренерго”) — через низькі запаси вугілля на складах теплоелектростанцій.

comments powered by HyperComments

Последние