Н.НАЗАРБАЄВ ЗАЯВИВ ПРО ГОТОВНІСТЬ СПРИЯТИ ПРИШВИДШЕННЮ МИРНОГО ПРОЦЕСУ НА ДОНБАСІ.

22.12.2014 14:00

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком заявив про готовність долучитися до процесу мирного врегулювання ситуації на Донбасі, передає прес-служба Глави держави.

Президент Казахстану привітав Україну з успішно проведеними демократичними виборами і висловив готовність всіляко сприяти відновленню економічної співпраці між нашими країнами та пришвидшенню мирного процесу на Донбасі.

“Проведення успішних виборів і формування нового Уряду — це Ваш успіх, пане Президенте, і я Вас вітаю із цією перемогою”, — зазначив він.

Н.Назарбаєв підкреслив важливість дотримання Мінського формату і висловив готовність долучитися до процесу мирного врегулювання.

П.Порошенко подякував Н.Назарбаєву за його чітку позицію щодо незалежності і територіальної цілісності України.

“Я дуже вдячний за тверду і послідовну позицію на підтримку незалежності та територіальної цілісності України”, — наголосив П.Порошенко.

Сьогодні також відбудеться зустріч президентів у розширеному складі.

Напередодні президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв вказав на свою нейтральну позицію в конфлікті між Росією та Україною.

На його думку, найперше необхідно домовитися щодо тих пунктів, за якими збігаються прагнення України, Росії та Європи: припинення війни, визволення полонених, допомога у відновленні Східної України, визначення статусу мов.

comments powered by HyperComments

Последние