ПРОЕКТ ДЕРЖБЮДЖЕТУ НАРДЕПАМ ПРЕДСТАВЛЯТЬ ЗАВТРА.

22.12.2014 13:25

Завтра на пленарному засіданні парламенту уряд представить весь пакет документів, що стосуються Державного бюджету на 2015 рік. Про це під час засідання погоджувальної ради сказав віце-прем'єр-міністр - міністр культури В'ячеслав Кириленко.

"Сьогодні також ми збираємось для того, аби остаточно погодити параметри держбюджету в усіх його частинах як в частині макропоказників, так і мікропоказників", - зазначив В.Кириленко.

"Ми будемо вносити проект бюджету з тим, щоб завтра на пленарному засіданні парламенту представити всі ці докумети водночас - бюджетний кодекс, податковий кодекс, зміни до законів та державний бюджет", - зауважив він.

Як повідомлялося, Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк раніше заявляв, що бюджет-2015 формуватиметься на новій податковій базі.

Зазначимо, після консультацій з депутатськими фракціями парламентської коаліції "Європейська Україна" Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо технічного внесення проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" та його відкликання з метою доопрацювання і внесення узгодженого варіанту з урахуванням пропозицій всіх фракцій коаліції.

Міністр фінансів Наталія Яресько висловила сподівання, що Бюджет 2015 року буде прийнятий до 1 січня.

comments powered by HyperComments

Последние