ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОПРОЩАВСЯ З ШУСТЕРОМ.

16.12.2014 09:58

Національна телекомпанія України не продовжуватиме договір з "Савік Шустер Студія". Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив Генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія.

Як йдеться в тексті заяви З.Аласанії на адресу "Савік Шустер Студії, договір, укладений до 31.12.2014 року між НТКУ і Шустером, не може бути продовжений у 2015 році з декількох причин.

Зокрема, за словами генерального директора НТКУ, Перший національний збільшує виробництво власних програм, на які необхідні значні кошти, а також має виконувати програми з держзамовлення.

"Зважаючи на суттєві зміни в сітці мовлення НТКУ на 2015 рік, пов'язані, зокрема, і з необхідністю виконання державного замовлення, а також враховуючи те, що на підготовку НТКУ нових телевізійних проектів скеровується значна кількість коштів...вважаємо за необхідне цим листом повідомити про неможливість прологнації Договору", - йдеться в повідомленні З.Аласанії.

Як повідомлялось раніше, З.Аласанія заявляв про те, що НТКУ не бажає продовжувати контракт "Шустер студіо" через те, що програма Савіка є "неприйнятною на суспільному телебаченні України".

comments powered by HyperComments

Последние