У ГОРЛІВЦІ ЛЮДИ ШТУРМОМ ВЗЯЛИ БУДІВЛЮ РАЙАДМІНІСТРАЦІЇ.

15.12.2014 18:41

Сьогодні вранці у Горлівці люди штурмом взяли приміщення Калінінської районної державної адміністрації., передає УНН з посиланням на Gorlovka.ua.

Як зазначається, сьогодні розпочалася видача талонів на отримання компенсації пенсіонерам від "ДНР" обсягом 1000 гривень. Якщо по Центрально-Міському району пенсіонерам обіцяють дзвонити і призначати час, в який їм слід підійти і забрати вже готові талони з датою і часом отримання компенсації, то пенсіонерам Калінінського і Микитівського районів для отримання талона потрібно було йти в райадміністрації.

Про те, що сталося вранці біля Калінінської районной адміністрації, журналісту Микиті Сініціну розповіла знайома.

"Вранці люди просто штурмом взяли будівлю, під живою масою звалилася вхідні двері, розбилося скло, яким були поранені багато хто з присутніх. Люди ніби втратили свій людський вигляд і лізли чи не по головах один одного. Було багато постраждалих, під'їхали медики швидкої, але вони просто не могли пробитися крізь натовп людей. Було просто жахливо, як ніби люди стали перетворюватися на тварин, у яких правлять інстинкти і де правий той, хто сильніший", - зазначила очевидець.


comments powered by HyperComments

Последние