У ЄС ВСТАНОВИЛИ СТРОК ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ РЕФОРМ НОВИМ УРЯДОМ УКРАЇНИ.

15.12.2014 15:08

В українського уряду є близько півроку, щоб провести необхідні реформи у країні. Про це перед засіданням ради глав МЗС Євросоюзу повідомив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс.

"Сьогодні для України важливий день, оскільки відбувається перше засідання щодо асоціації... На економічній ниві, Київ впроваджує реформи, однак час обмежений – десь півроку. У нового уряду є шанс, але ми також повинні допомогти їм і ми обговорюватимемо це на постійній основі. У цьому аспекті є важливими солідарність, а також віддача усіх сторін", - зазначив дипломат.

Як пвоідомляв УНН, Л.Лінкявічюс під час зустрічі із головою МЗС Черхії Любомиром Заоралеком у Празі заявив, що питання України є питанням європейської архітектури безпеки.

"Коли ми говоримо про Україну, ми повинні розуміти, що контекст є набагато ширшим. Не має значення, велика країна чи маленька; ніхто не має право вирішувати замість неї. Коли ми сьогодні говоримо про Україну, ми говоримо про всю архітектуру загальноєвропейської безпеки", - сказав Л.Лінкявічюс.

comments powered by HyperComments

Последние