Д.МЕДВЕДЄВ СПРОГНОЗУВАВ ВТРАТУ УКРАЇНОЮ ДО 15 МЛРД ДОЛ. ЧЕРЕЗ ІНТЕГРАЦІЮ З ЄС.

15.12.2014 14:51

Європейська продукція поступово витіснить конкурентів з українського ринку, а країни Митного союзу запровадять обмеження експорту українських товарів. Таку думку висловив прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, передаєУНН з посиланням на "Независимую газету".

"Наслідком тарифної лібералізації, яка охопить до 98% товарів з Європи, стане поступове витіснення європейською продукцією конкурентів з українського ринку. А друга хвиля європейського торгового "цунамі" винесе весь цей обсяг на ринки країн Митного союзу, що погіршить умови бізнесу", – зазначив В.Медведєв.

"Ми приймемо відповідні заходи, результатом яких стане кардинальне зниження експорту українських товарів до Росії, Білорусії і Казахстану. В цьому випадку втрати Києва можуть скласти до 15 млрд дол", - додав він.

Нагадаємо, процедуру ратифікації Угоди про асоціацію України і Євросоюзу загалом повинні повністю завершити 28 країн-членів ЄС. Нагадаємо, Угоду про асоціацію України з Євросоюзом ратифікували Угорщина, Швеція, Естонія, Словаччина, Болгарія, Литва, Латвія, Мальта, Польща, Чехія та Румунія. Також ратифікацію завершила сама Україна синхронно із Європейським парламентом.

Очікується, що держави ЄС ратифікують УА до травня 2015 року.

comments powered by HyperComments

Последние