НА ФЛАНГОВІ ПОЗИЦІЇ У ДЕБАЛЬЦЕВСЬКОГО ПЛАЦДАРМУ ПІДТЯГУЄТЬСЯ ПІДКРІПЛЕННЯ ПІДРОЗДІЛІВ БОЙОВИКІВ.

15.12.2014 13:01

Суттєво підсилені передові позиції російсько-терористичних військ на Донбасі у західному секторі. Обладнані і ретельно замасковані нові блок-пости і приховані позиції для артилерії і бронетехніки. На флангові позиції у Дебальцевського плацдарму підтягується підкріплення з виведених з Єнакієвого та Макіївки підрозділів бойовиків. Про це у своєму Facebook повідомив координатор групи “Інформаційний опір”, народний депутат України Дмитро Тимчук.

 

З боку Алчевська в район Вергулевки підтягнулися свіжі сили (до 2 ротних тактичних груп) військовослужбовців армії РФ (зафіксовані в основному солдати-контрактники з частин і з'єднань Південного військового округу РФ).

"В Антрациті зафіксовано створення складу артилерійських боєприпасів і запасних частин для засобів реактивної артилерії на території одного з промислових підприємств міста. Матеріально-технічні ресурси прибувають з території РФ. У місті терористи посилено шукають “фахівців з колісною техніці армійського зразка”", - повідомляє експерт.

За інформацією Д.Тимчука, протягом минулих вихідних в районі н.п.Григорівка (Тельманівський район) висунута вперед частина зведена ротний тактична група однією з мотострілкових бригад РФ, посилена двома артбатареямі, вела багатогодинний вогонь по українських передових позицій. Також тривалі обстріли велися по позиціях українських військ в районі північніше н.п.Весёлая Гора (вогонь вівся з позицій бойовиків на схід Луганська).

"На вихідних через Успенку-Лисиче -Амвросіевку -Кутейніково пройшли з РФ артдивізіон і мотострілецька рота на БТР у супроводі автомобіля з позначеннями “ОБСЄ”", - зазначив Д.Тимчук.

comments powered by HyperComments

Последние