ЗА ВИХІДНІ ТЕРОРИСТИ ЗНАЧНО УКРІПИЛИ СВОЇ ПОЗИЦІЇ - Д.ТИМЧУК.

15.12.2014 12:01

Триваючий "режим тиші" на Донбасі супроводжується обстрілами з боку російсько-терористичних військ, а також заходами щодо підвищення їх боєготовності та забезпечення матеріально-технічними засобами, необхідними для продовження бойових дій. Про це у своєму Facebook повідомив координатор групи “Інформаційний опір”, народний депутат України Дмитро Тимчук.

"Впродовж останніх днів на території, підконтрольній "ДНР", керівництво терористів вирішувало проблему забезпечення бойовиків зимовим обмундируванням за рахунок ресурсів, які прибули з Росії з "гуманітарним конвоєм" (найбільш важке становище з готовністю до зими склалося в підрозділах терористів, які воюють на південь від Донецька - район Докучаєвська, Оленівки, Тельманове). Також йде накопичення та інших матеріально-технічних ресурсів - палива, боєприпасів, запчастин до бойової техніки. Протягом минулих вихідних (13-14.12.2014) зафіксовано прибуття з РФ як мінімум 2 колон з топливозаправщиками (всього до 40 машин)", - написав Д.Тимчук.

Також він повідомив, російсько-терористичні війська у західному секторі обладнали і ретельно замаскували нові блок-пости і приховали позиції для артилерії і бронетехніки.

"На флангові позиції до Дебальцевського плацдарму підтягується підкріплення з виведених з Єнакієвого та Макіївки підрозділів бойовиків. З боку Алчевська в район Вергулёвкі підтягнулися свіжі сили (до 2 ротних тактичних груп) військовослужбовців армії РФ (зафіксовані в основному солдати-контрактники з частин і з'єднань Південного військового округу РФ)", - сказано у повідомленні. 

 

comments powered by HyperComments

Последние