У СЕВАСТОПОЛІ МОЖУТЬ ВИЛУЧАТИ У ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ, ЯКІ НЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ.

15.12.2014 11:41

У Севастополі земельну ділянку, відведену під сільськогосподарське виробництво або будівництво, можуть вилучити у власника, якщо протягом трьох років її не використовують за призначенням. Таке повідомлення управління агропромислового комплексу Департаменту промисловості та сільського господарства Уряду Севастополя опубліковано 13 грудня в газеті "Севастопольські вісті".

Відзначено, що у вказаний період не включено строк, встановлений для освоєння земельної ділянки, а також термін, протягом якого ділянка не могла використовуватися через стихійні лиха та інші форс-мажорні обставини.

Підставою для вилучення у власника земельної ділянки служить стаття 284 розділ 17 розділ II частини першої Цивільного кодексу Російської Федерації.

Нагадаємо, 18 березня президент РФ В.Путін підписав закон про прийняття Криму і Севастополя до складу Російської Федерації.

Напередодні у Криму відбувся "референдум" про статус Криму після чого у Верховній Раді АРК прийняли постанову "Про незалежність Криму".

Водночас у Криму планують узаконити націоналізацію українського майна. Так звана Державна Рада Республіки Крим прийняла у першому читанні проект закону “Про внесення змін до Закону Республіки Крим “Про особливості регулювання майнових і земельних відносин на території Республіки Крим”.

Документом пропонується закріпити на законодавчому рівні питання поводження майна у власність Республіки Крим та встановлення підстав для кадастрового обліку реєстрації права на таке майно.

comments powered by HyperComments

Последние