Д.ТИМЧУК: ВІДОМОСТІ ПРО ЗМЕНШЕННЯ СИЛ БОЙОВИКІВ – ДЕЗІНФОРМАЦІЯ.

15.12.2014 11:01

Відомості про зменшення сил бойовиків – дезінформація. Про це у своєму Facebook повідомив координатор групи “Інформаційний опір”, народний депутат України Дмитро Тимчук.

У соціальних мережах і в інформаційному полі наголошується потужна дезінформаційна кампанія щодо маскування процесу накопичення ресурсів і підготовки російсько-терористичних військ до подальшого ведення бойових дій.

"Поширюються відомості про те, що "артилерію відводять", "кількість ополченців зменшується" і т.д. У реальності, фіксується зворотний процес", - повідомив він.

За інформацією Д.Тимчука, протягом останніх днів на території, підконтрольній "ДНР", керівництво терористів вирішувало проблему забезпечення бойовиків зимовим обмундируванням за рахунок ресурсів, які прибули з Росії з "гуманітарним конвоєм" (найбільш важке становище з готовністю до зими склалося в підрозділах терористів, які воюють південніше Донецька - район Докучаєвська, Оленівки, Тельманове).

"Також йде накопичення та інших матеріально-технічних ресурсів - палива, боєприпасів, запчастин до бойової техніки. Протягом минулих вихідних (13-14.12.2014) зафіксовано прибуття з РФ як мінімум дві колони з топливозаправщиками (всього до 40 машин)", - зазначив експерт.

comments powered by HyperComments

Последние