ІНІЦІАТИВИ МІНІСТЕРСТВА ІНФОРМАЦІЇ.

03.12.2014 16:20

 

Міністр інформації України Юрій Стець внесе на розгляд Кабінету міністрів проект положення про нове міністерство тільки після публічного обговорення його змісту. Про це він повідомив сьогодні під час круглого столу в Києві, передає УНН.

Нагадаємо, новопризначений міністр інформаційної політики України Юрій Стець повідомив, що проект створення Міністерства інформаційної політики було розроблено у 2007-му році.

Він наголосив, що з того моменту як проект був запропонований уряду пройшло більше 5-ти років.

"Якщо б тоді цей проект був прийнятий, то можливо ми б не програли інформаційну боротьбу і не втратили свідомість українців, які живуть в АР Крим та на тимчасово окупованій території Донбасу", - додав він.

Нагадаємо, у структурі Кабінету міністрів з'явилося Міністерство у справах інформаційної політики, головним завданням якого буде захист інформаційного простору України від російської пропаганди та контрпропаганда у Росії, на території тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

У ОБСЄ вважають, що створення в Україні Міністерства інформаційної політики несе загрозу для свободи діяльності засобів масової інформації.

comments powered by HyperComments

Последние