УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «СЕРЦЕ МИРУ» - 22 ЖОВТНЯ В УКРАЇНСЬКОМУ ДОМІ

21.10.2014 01:31


Запрошуємо Вас на одну з найбільших благодійних акцій

в підтримку сімей, чиї родичі загинули на Сходi.

22 жовтня, о 18.00 в Українському домі (Хрещатик, 2)


       

         В рамках урочистого відкриття  благодійного фонду «Серце Миру», за підтримки міжнародного фонду «Український Дім» та «Мiжнародної  Дипломатичної  Ради в Україні», відбудеться благодійна художня виставка.

         Підтримати акцію погодилися дипломатичнi  представництва  iноземних  країн. На відкриття  запрошені: Перша ледi Марина Порошенко, мер Києва Вiталiй Кличко,  екс-президенти,  представники культурної, промислової  та політичної  еліти.

         Програма:

         Художня  благодійна  виставка-продаж, в якій вiзьмуть участь: Микола Зноба (скульптура), Юрiй Вакуленко,  Дар'я Марченко,  Джамаль  Бодван, Анастасія Крайнєва,  Олексiй Iванюк,  Наталiя Корф,  Валерiя Тарасенко, Наталi Насiбулiна, Наталiя Богачкова (керамiка), Янiна Шевченко та Уляна Балан.

         Заради допомоги дітям загиблих на Сходi, в акції братимуть участь не лише видатні митцi, але й учні художньої  школи ім. Тараса Шевченка. Школяри, які неодноразово відправляли бійцям на передову свої сувеніри - обереги, створили спеціальну колекцію картин і сувенірів для благодійного вечора. Гостi зможуть придбати їх у сусiдньому залi.

        В перше в Україні пройде презентація  миротворчого  міжнародного проекту  «Heart of the Peace». Над полотном (4,20х3,20 м.) протягом тижня працювали художники з усього світу. Картина, яку представляє «Група миру»,  закликає поєднати зусилля людей, незалежно від віросповідання, за для підтримки миру та безпеки в усьому світі.

        Показ колекції  - попурі з дитячих колекцій  національного волонтерського проекту українських  дизайнерів FASHION GLOBUS UKRAIN, пiд керiвництвом Голди Вiноградської.

       Стенд  народної вишивки  Киiвського коледжу легкої промисловостi.

        Музичне супроводження вiд ансамблю ім. Лисенка.

        Фуршет

Ведучий  Богдан Трибой

Зібрані фондом кошти будуть передані сім'ям загиблих на Сходi.

Просимо посприяти відеозйомці  і пошириню інформації в ЗМІ.

Організатор благодійного вечора і засновниця фонду «Серце миру» Яніна Шевченко.

Акредитацiя обов'язкова  (Марченко Дар'я):  093 097 4840, 044 599 9982

comments powered by HyperComments

Последние